0,00 HUF

Nincsenek termékek a kosárban.

2024. március 28.

Álláslehetőséget kínál a Magyar Mezőgazdaság Kft. online szerkesztői pozícióba

A Magyar Mezőgazdaság Kft., az ország legnagyobb agrármédia vállalata, amely mezőgazdasági szaklapok kiadásával, teljes körű PR, marketing szolgáltatással, valamint szakmai konferenciák, rendezvények szervezésével is foglalkozik. A céget online is megtalálhatja a magyarmezogazdasag.hu hírportálon, ahol az agrárium legfrissebb híreit olvashatja.

A 14. kerületi irodánkba keresünk tehetséges, kihívásokat kedvelő

online szerkesztői

feladatokat ellátó munkatársat, teljes munkaidőben. Irodánk az Örs vezér terétől öt percre helyezkedik el és kertvárosi, családias légkört nyújt.

A munkavégzés pontos helye: 1141 Budapest, Mirtusz u. 2.

A következő, fő feladatok elvégzésére keresünk kollégát:

  • A kiadó online felületein (web, Facebook, hírlevelek, stb.) színvonalas szakmai tartalmak megjelentetésének megszervezése.
  • A magyarmezogazdasag.hu hírportál szerkesztői feladatainak ellátása.
  • Saját tartalom előállítása a hírportál számára (cikkek, posztok).
  • Idegen nyelvű tartalmak tömörítése, fordítása magyar nyelvre (főként angol nyelvről).
  • Hírforrások szemlézése.
  • Újságírók által feltöltött cikkek jóváhagyása publikálásra, rovatok szerkesztése az admin felületen.
  • A hírportál felvirágoztatásával kapcsolatos javaslatok készítése, kivitelezése.
  • Konkurens és külföldi hírportálok folyamatos figyelése, elemzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-2 év újságírói tapasztalat.
  • Online rendszerek használatának az ismerete.
  • Microsoft Office (Word, Excel) használatában középszintű tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete.
  • Csapatmunkára való képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapszintű képszerkesztési tapasztalat (méretezés, kivágás, stb).
  • Egyéb nyelv középszintű ismerete.

Cégünk versenyképes bért, szakmai fejlődés lehetőséget kínál egy nagy múltú és biztos hátterű munkáltatóként. Kellemes munkakörnyezetben egy fiatalos és dinamikus csapat várja a leendő kollégát.

A jelentkezés menete:

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje el bérigényének megjelölésével a harangozo.timea@magyarmezogazdasag.hu e-mail címre.

Forrás: Magyar Mezőgazdaság Kft.