Ian Pullen a Gloucestershire megyei Wotton-under-Edge-ben él, és több mint 37500 követője van a Youtubeon. Szerinte a legfontosabb, hogy őszinte legyen a nézőivel, így nem csak a sikereit, de a bukásokat is megosztja. Azt azonban álmában sem gondolta volna, hogy ebből több bevétele lesz, mint a gazdaságából - írja a BBC.

A bevételeiből vásárolt már új istállót, de beruházott prémium kategóriás kamera-szettre is, melynek része egy drón a légifelvételek készítéséhez.
A megyei gazdaunió egyik tagja, Katie Jarvis szerint az egész ágazat profitál abból, ha több gazda kezd vlog készítésbe.
"Ez egy bizonytalan időszak a mezőgazdaság számára, és várhatóan még egy darabig az lesz" - mondta. "Ha pénzt tudunk keresni, miközben a nyilvánosságot megismertetjük azzal, hogy mivel foglalkozunk, valamint az élelmiszertermelés és a környezetgazdálkodás fontosságával, az minden szempontból jobb."