0,00 HUF

Nincsenek termékek a kosárban.

2025. augusztus 20.

Nosztalgikus élményeket elevenítettek fel a modern traktorok

Az Alföldi Állattenyésztési és Mezőgazda napok gépek iránt érdeklődő látogatói is elégedettek lehettek: a kiállításon számos újdonságot sorakoztattak fel a gyártók és forgalmazók, köztük olyan modelleket is, amelyek sokakban idéztek fel szép emlékeket.

A XXVI. Alföldi Állattenyésztési és Mezőgazda Napok mintegy 170 négyzetméteres kiállítói terének nyugati oldalán a gépforgalmazók és -gyártók kaptak helyet. A látogatók amellett, hogy képet kaphattak a legkorszerűbb technológiákról, nosztalgikus élményekkel is gazdagodhattak: jó példa volt erre a Royal Traktor Kecskemét standja, ahol a többi között

a sokak számára ismerős MTZ traktorok legkorszerűbb típusai is sorakoztak. 

A 22 évvel ezelőtt létrejött magyar cég az ezeket gyártó Belarus márkakereskedése, illetve a lengyel Farmtrac Tractor Europe kizárólagos magyarországi képviselete is egyben. „Az egyik legnagyobb traktor raktárkészlettel rendelkezünk az országban.

Kecskeméti telephelyünkön 5 ezer négyzetméteren, 60-80 darabos állandó készlettel várjuk az érdeklődőket” 

– árulta el Muhari Béla, a Royal Traktor Kecsemét ügyvezető-tulajdonosa. Mint mondta, a traktorok mellett számos egyéb kiegészítő eszközzel, illetve géppel – köztük pótkocsikkal, permetezőkkel, homlokrakodókkal és ásógépekkel is – foglalkoznak, amelyek egy részét a hazai kiállítások többségén rendszerint fel is vonultatják. A cég által forgalmazott gépek legújabb típusaival legközelebb Mezőfalván, a május 23-24-i NAK Szántóföldi Napok és AgrárgépShow-n találkozhatnak az érdeklődők.   

 

Forrás: magyarmezogazdasag.hu