0,00 HUF

Nincsenek termékek a kosárban.

2024. április 19.

Álláslehetőséget kínál a Magyar Mezőgazdaság Kft. rendezvényszervező munkatárs pozícióban

A Magyar Mezőgazdaság Kft., az ország legnagyobb agrármédia vállalata, amely mezőgazdasági szaklapok kiadásával, teljes körű PR, marketing szolgáltatással valamint szakmai konferenciák rendezvények szervezésével is foglalkozik. A céget online is megtalálhatja a magyarmezogazdasag.hu hírportálon, ahol az agrárvilág legfrissebb híreit olvashatja.

A 14. kerületi irodánkba keresünk tehetséges, kihívásokat kedvelő

rendezvényszervező

munkatársat teljes munkaidőben. Irodánk az Örs vezér terétől öt percre helyezkedik el és kertvárosi, családias légkört nyújt.

A következő, fő feladatok elvégzésére keresünk kollegát:

  • Agrárrendezvények és konferenciák teljes körű megszervezése, koordinálása
  • Rendezvényeken való részvétel, résztvevők és vendégek eligazítása
  • Rendezvényekhez kapcsolódó kreatívok grafikussal történő elkészíttetése
  • Ügyfélkapcsolattartás, ügyfélelégedettség biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú marketing/közgazdasági/turizmus végzettség
  • minimum 1-2 év rendezvényszervezői munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • párhuzamos feladatok között is gyors és szervezett munka,
  • nyitott, kommunikatív személyiség
  • csapatmunkára való képesség
  • Microsoft Office (Word, Excel) használatának középszintű ismerete
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • B típusú jogosítvány

Előnyt jelent:

  • felsőfokú agrár végzettség

A munkavégzés pontos helye: 1141 Budapest, Mirtusz u. 2.

Cégünk versenyképes bért, szakmai fejlődési lehetőséget kínál egy nagy múltú és biztos hátterű munkáltatóként. Kellemes munkakörnyezetben egy fiatalos és dinamikus csapat várja a leendő rendezvényszervező kollegát.

A jelentkezés menete:

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje el bérigényének megjelölésével a harangozo.timea@magyarmezogazdasag.hu e-mail címre.

Forrás: Magyar Mezőgazdaság Kft.