0,00 HUF

Nincsenek termékek a kosárban.

2026. január 14.

A Biobest felvásárolta osztrák forgalmazóját

Az Agrotech 1998-ban alakult, kertészeti és növényvédő szerek forgalmazására szakosodott osztrák cég, amely 2004 óta Ausztriában és néhány szomszédos országban biokontroll- és beporzási programok sikeres végrehajtásában segédkezett.

A most bejelentett akvizíció lehetővé teszi a termelők számára egyebek mellett a jobb hozzáférést a Biobest teljes körű műszaki szakértelméhez, a Biobest Akadémiához, ugyanakkor a professzionális zöldségkertészetek ellátására szakosodott Agrotech vállalat által forgalmazott műtrágyákhoz, kókuszrost termesztőközegekhez, növényvédő szerekhez, zöldségpalántákhoz és kertészeti berendezésekhez, gépekhez is.

Marc Mertens, a Biobest Group igazgatója szerint az osztrák piac komoly növekedési potenciállal rendelkezik, az Agrotech megvásárlásával és a régóta fennálló erős bizalmi kapcsolattal tovább erősítik kínálatukat és pozíciójukat Ausztriában, valamint tovább kívánják növelni az osztrák termelőknek nyújtott támogatást a biológiai növényvédelem használatában és további népszerűsítésében.
Forrás: Kertészet és Szőlészet

Szaklap, amelyben a cikk megjelent:

Magazin ajánló: